O nas

Kto tworzy Growth Tools?

Growth Tools powstał z połączenia sił dwóch pasjonatów narzędzi cyfrowych, które używane we właściwy sposób pomagają rozwijać biznes. Same narzędzia to jednak nie wszystko, żeby ich używanie miało sens trzeba

Start rakiety

Przedsiębiorca, twórca internetowy, growth hacker

Mateusz Wyciślik

Mateusz tworzy podcast Growth Hacking Po Polsku, jako ekspert w dziedzinie wzrostu dzieląc się sprawdzonymi metodami zwiększania zysków. Przez lata jako konsultant pomagał firmom optymalizować ich procesy biznesowe, a obecnie pasjonuje się wykorzystywaniem technologii do zwiększenia efektywności. Stworzył kilka firm i marek, dzieli się wnioskami z sukcesów i porażek. Twórca i współtwórca kilkunastu kursów online oraz kanałów YouTube.
Buduje swoją markę i dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Start rakiety

Przedsiębiorca, growth toolsiak, „łączy kropki”

Piotr Cieluchowski

Piotr Cieluchowski „od zawsze” związany z technologiami online, w offline jest twórcą i właścicielem firmy obsługującej wydarzenia. Członek zarządu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców ŚLĄSK, aktywnie propaguje wykorzystywanie nowoczesnych technologii w biznesie. Współorganizuje serię konferencji „Business in Silesia” zajmując się stroną techniczną i marketingową. Nałogowo testuje narzędzia digital.

/